Způsoby pevné a plné prsy

Krásná busta je k dispozici každé ženě. Díky vhodnému ošetření a správnému výběru podprsenky může být lákavé, pevné a zdravé.

Samošetření nebo trochu péče

Krásná poprsí je zdravá poprsí, takže denní rutina by měla sledovat, dotýkat se a vyšetřovat prsa. Jakákoli změna, ke které dochází v oblasti prsu a bradavic, bude snadněji vidět, pokud se test provede ve stejný den v měsíci. Nejlepší čas pro menstruaci žen bude čas po skončení období, který spadne na dny mezi 6 a 10 dny cyklu. To je důležité, protože prsa jsou v tomto krátkém čase měkká a zároveň méně citlivá na dotek. V případě žen, které jsou v procesu menopauzy, a těch, kteří prošli touto menopauzou, volba dne nezáleží – může to být každý den v měsíci. Prsní vyšetření je činnost, kterou by neměla zanedbat žádná žena. Díky tomu je možno detekovat rakovinné změny brzy. Trvá jen pár minut, jestli je všechno v pořádku a prsa jsou bezpečné a zdravé. Nejdůležitějšími body, jimž je třeba věnovat pozornost, jsou vzhled kůže, tvar prsu, stejně jako stav bradavic (uvolňují tekutinu) a změny, které se mohou projevit při dotyku, např. Nepřirozené zhuštění. Všechny pochybnosti je třeba konzultovat se svým lékařem. Nezapomeňte na mamografii a ultrazvuk a pravidelné návštěvy gynekologa.

Co dělá busta vypadat pevněji a plnší je také masáž. Kůže kolem něj nemá rád horkou vodu, protože ničí ochrannou lipidovou vrstvu. Pro to miluje střídavou horkou a studenou masáž proudem vody. Tím, že nasměrujete tok sprchového knoflíku na hrudník, můžete provést osmimístný pohyb, který pokryje oba prsa. Poté stojí za to masáž hydratační kosmetiky s kruhovým pohybem, např. Mandlový olej, arganový olej, pšeničné klíčky, černý kmín, senovky, makadamie, kokosový olej nebo olivový olej. Co víc můžete udělat pro krásnou bustu? Masáž s drsnou rukojetí nebo houbou může určitě zlepšit stav prsou, pokud používáte balzám nebo olivový olej najednou.

Peeling a masky – plný plyn

Denní péče o hydrataci pokožky se vyplatí s krásným vzhledem. Vzhledem k tomu, že tato pleť je jemná a tenká a snadno se usuší, je dobré, aby krém použil mimo jiné: extrakt z břečťanu, mořských řas, extrakcí přesličky a zeleného čaje, který urychluje regeneraci a zpevnění kůže a vitamíny B, vitamín A, C a E, stejně jako hydratační kakaové máslo a kyselinu hyaluronovou.

Kromě pružnějších a hydratačních ošetření je také peeling léčbou vyhrazenou pro kůži poprsí. Nejlepších výsledků lze dosáhnout u domácích směsí, např. Ananasu nebo hrušky. Vždy po exfoliaci mrtvé pokožky stojí za to, abyste použili výživnou masku, která hydratuje a vyživuje pokožku. Existují masky například z medu, olivového oleje nebo krému.

Dieta a cvičení pro krásné prsy

Mnoho, dokonce pevná kůže závisí na tom, jak jíte. Co je nejdůležitější pro prsa? Nejprve vítáme skupinu B, která se nachází v mléčných výrobcích a v celých zrnech. Jiné vitamíny, které by neměly být zapomenuty, jsou A, E a C, které chrání před volnými radikály, zpomalují proces stárnutí pokožky. Samozřejmě, nejsnazší způsob, jak je najít, je v ovoci a zelenině. Zvláště důležitou zeleninou je mrkev, která poskytuje beta-karoten. Správná hydratace také pomáhá zlepšit vzhled pokožky. Je třeba si uvědomit, že náhlé úbytek hmotnosti nebo únava pro něj špatně působí, což způsobuje příznaky a ztrátu pevnosti.

Co vám dá dietu bez správného cvičení? Úloha fyzické aktivity v lidském životě je neocenitelná. Také touha zvedat a zpevnit prsa je spojena s cvičením. Základem zde jsou push-ups a plavání, a můžete také zvednout činky. Posilování hrudních svalů je prvním krokem. Nicméně, správná, vzpřímená poloha má také velký vliv na její vzhled.

Znáte velikost nebo jak si vybrat podprsenku?

Stanik je jednou z nejdůležitějších věcí v ženské šatně, a proto je jeho výběr tak důležitý. Díky správně zvolenému poháru a obvodům, které jsou součástí obličeje, se prsa mohou představit a cítit se skvěle, což také zlepšuje pohodu a sebevědomí ženy. Nesprávně zvolená podprsenka může způsobit problémy s estetikou: Příliš malá komprese a deformace prsou, zatímco příliš velká je zdeformuje nesprávným zachováním poprsí.

Jedním ze základních parametrů podprsenky je jeho obvod. Měřené pod prsy s měřicí páskou umístěnou přímo pod prsy by měly dát odpověď, jakou velikost bude perfektní pro podporu prsou. Když měříte, nechte vzduch z plic a utáhněte pohár tak, aby se dobře přilnul k pokožce, ale nestačí, aby bylo obtížné dýchat nebo způsobit bolest. Zpravidla by měl být výsledek zaokrouhlen dolů, např. Když obvodové měřící zařízení měří 77 cm, výsledek je podhodnocen 75. Proč tato praxe? No, všichni, dokonce i vysoce kvalitní podprsenka, jsou roztaženi.

Správný okruh je jedna věc, ale jak vybrat misku? Měření by mělo začít s umístěním pravítka vodorovně na výšku bradavic. Měřicí páska by měla volně podporovat prsa. V tomto případě je výsledek načten správný, neměl by být podhodnocen nebo nadhodnocen. Když se pokoušíte podprsenku, ohněte dolů a pak jej připevněte k nejvhodnějšímu háku.

Pravidlo je jedno: změnou obvodu na větší, šálek klesá. Toto pravidlo funguje oběma způsoby, tj. Pokud volba spadá do užšího obvodu, bude nutné toto rozhodnutí dosáhnout pro větší šálek.

Jak vybrat podprsenku

Způsoby, jak zajistit, aby vaše podprsenka byla ideální pro vaše prsa, je málo. Prvním ukazatelem je zadní část podprsenky, která by měla ležet v horizontální poloze, tj. Nepohybujte se ani nepohybujte, když je nosíte. Pak se podívejte na přední stranu, pokud jsou prsa lehce zvednuty. Úprava popruhů není dobrým řešením, protože v první řadě by měl být opěrný kroužek opraven. Popruhy se nemohou dostat do náručí, hrudní hmotnost by měla zůstat jen na obvodu pod prsou. Dalším krokem je zkontrolovat, zda jsou prsa úplně v šálcích. Zajistěte jistotu, když se díváte na oblast podpaží – pokud se tam neprobíhají malé záhyby, šálek je dostatečně velký. Nicméně, jestliže šálek vrásek nebo záhyby, místo hladce obklopující prsa, je příliš volné a měli byste se dostat na menší. Pak by se měla věnovat pozornost vykostění a způsobu, jakým leží. Je optimální, když hladce zapadnou na hrudník a nepřekrývají se na prsou na žádném místě. Měli by být pod poprsí a ze strany se usadili, jako by byli uprostřed podpaží. Díky tomuto uspořádání nebudou schopni klepat a opřít se o prsu. Posledním krokem je provést některé náhlé pohyby v již nastavené a zapnuté podprsenky, což vám umožní ujistit se o správné velikosti. Pokud podprsenka zůstává na místě během svahu, odskočí nebo se otáčí tělem a prsa nevyklouzne, podprsenka je pravděpodobně správně zvolena.

Otázka “jak si vybrat podprsenku” je položena mnoha ženami. Správně vybrané prádlo je schopno zlepšit pohodu a pohodlí a poskytnout pocit bezpečí. Jak toto, tak pravidelné vedení ošetření péče, stejně jako péče o správnou stravu a cvičení vám umožní užít si plné, tvarované a krásné prsa.