Whitify recenze

Whitify – recenze, forum, efekty, diskuze, koupit

Bělení zubů ještě nebylo tak snadné! Pár kliknutí vás odděluje od objednání produktu, který okamžitě zlepší váš úsměv!

Akce Whitify

Souhlasme – mít dokonalý úsměv je trochu mýtus vytvořený showbyznysem. Pokud někdo věří, že toho lze dosáhnout přirozeným způsobem, musíme ho zklamat. Bohužel až donedávna to byl obvykle výsledek tvrdé zubní práce. Nejedná se o levný postup a jeho účinek je spíše krátkodobý. Ve skutečnosti, v krátké době budete muset opakovat, a tak zahodit více peněz. Navíc takové rozjasnění zubů několika tóny není pro každého. Lidé se zdravotními kontraindikacemi se budou muset vzdát. Alternativou k této výzvě je Whitify, která funguje mnohem vyrovnaněji a bezpečněji.

Podle výrobce může Whitify bělit zuby za šest dní, což je samozřejmě skvělý výsledek. Účinek bude podobný účinku po návštěvě stomatologické ordinace a cena bude samozřejmě mnohem nižší. Sada Whitify obsahuje vše, co potřebujete k dosažení dokonalého úsměvu, jako je tomu u amerických filmů. Jen pár dní za to, co jsme se styděli, se změnilo v něco, co zažijeme při každé možné příležitosti.

Whitify je sada, která má koordinovaný účinek na zuby. Nejprve musíte použít speciální gel (který je součástí soupravy). Později pomocí LED lampy osvětlíme naše zuby a aktivujeme gelové komponenty. To urychlí celý proces bělení a posílí jeho fungování. Gel obsahuje jedlá soda, listy aloe vera a extrakt ze semen granátového jablka. Tato směs chrání vaše zuby koordinovaně, díky nimž jsou nejen bělejší, ale také odolnější. Také se stanou odolnějšími vůči bakteriím a přidání mentolu zlepší náš dech a učiní ho svěžejším.

Důležité je, že Whitify nezahrnuje oxid uhličitý, který byl identifikován jako velmi silná a škodlivá látka. Může to nepříznivě ovlivnit sklovinu našich zubů a způsobit dlouhodobé poškození. Je dobré si to pamatovat, zejména pokud někdo přemýšlí o nákupu od konkurenta. V části Whitify najdete pouze přírodní a bezpečné složky.

Whitify efekty

Zbarvení zubů

Naše zuby mají zřídka dokonalou bílou barvu. Existuje mnoho důvodů. Hlavní je, že přírodní barva má tmavší, mléčný odstín. Kromě toho na naše zuby působí mnoho dalších faktorů, například typ použité zubní pasty, ústní voda a zubní kartáčky. Kromě toho naše strava ovlivňuje také odstín zubů. Červené víno, káva, cigarety, čaj – to vše nám také způsobí tmavší zuby. A to je jen špička ledovce, protože existuje opravdu mnoho důvodů. Pojďme přidat tatarák, který se může hromadit měsíce a dokonce roky.

Nejběžnějším problémem je však zbarvení. Bude obtížné je odstranit běžnou péčí, ale zároveň to lze snadno provést pomocí Whitify. Návštěvy u zubaře nejsou potěšením, které si všichni chceme dopřát. Raději bychom tomu zabránili a Whitify nám určitě pomůže. Nebudete muset opustit dům, zbytečně utrácet peníze, stresovat proceduru nebo trpět citlivostí zubů, která se často může vyskytnout po bělení.

Je dobré se pokusit získat bílé zuby z několika různých důvodů. Nejprve se zbavíme komplexů souvisejících se vzhledem, pokud nějaké máme. Za druhé, často jsme souzeni podle hranolu našeho vzhledu. To je důvod, proč podnikatelé věnují tolik pozornosti estetickým problémům. Takže pokud chceme dosáhnout úspěchu v životě, musíme se dobře prezentovat. A dokonalý bílý úsměv je něco, co na našeho partnera vždy působí pozitivním dojmem. Staneme se tak atraktivnější, což samozřejmě přináší mnoho různých výhod.

Co je součástí sady Whitify?

Základem akce je bělicí gel, který nanášíme přímo na zuby. Kromě toho jsou do sady přidány pružné překrytí na zubech, LED lampa pro urychlení bělení a vodítko odstínů zubů. Díky tomu budeme moci porovnat, kde jsme, s naším procesem bělení. Jak výrobce informuje, složení samotného gelu je stoprocentně přirozené a bez škodlivých prvků. To je důležité, protože některé přípravky mají silný vliv na naše zuby, což má za následek bolest a přecitlivělost. Situace je jiná v případě Whitify.

Whitify – recenze

Eliška, zubařka

V profesi jsem dvacet let. Pamatuji si, když se na trhu poprvé objevily služby bělení zubů. Pak se ukázalo, že opravdu mnoho lidí má komplexy na místě svých zubů a chtělo by se o ně postarat. Na začátku fronty byli před několika týdny. Postupem času se však do popředí dostalo několik otázek. Zaprvé, postup byl velmi drahý. Za druhé, lidé si mysleli, že to vydrží po celý jejich život. Pravda je, že to je více ozdoba na několik sezón. Pak je třeba ji osvěžit a znovu podrobit bělení. Nedávno jsem byl na vědecké konferenci, kde právě mluvili o novém revolučním médiu, kterým je Whitify. Rozhodl jsem se zkontrolovat její fungování a od té doby ji doporučuji každému ze svých klientů. Hovořím o tom všem pacientům, kteří přemýšlejí, jak může zlepšit svůj úsměv.

Silvie

Použití programu Whitify je velmi snadné a zábavné. Tato bělicí relace trvá asi třicet minut a můžete to udělat kdykoli. Když jsem si sedl před počítač nebo sledoval televizi, mám čas jednoduše aplikovat gel a osvětlit zuby. Po několika dnech jsem si všiml jasných změn. Už od juniorské střední školy jsem měl kolem zubů komplexy, takže bylo velmi příjemným překvapením, jak rychle jsem dosáhl požadovaného účinku. Musím zde zmínit ještě jednu věc. Jako člověk s vysokou citlivostí jsem se na začátku bál, že by to pro mě asi nebyl produkt. Jak se však ukazuje, nepohodlí je opravdu malé. Závisí to na individuálních zkušenostech, ale mohu s jistotou potvrdit, že pro mě to nebyl příliš velký problém.

Whitify – cena

Ošetření bělení zubů je velkým nákladem. Ve skutečnosti si mnoho lidí, kteří mohli něco takového skutečně použít, nemůže dovolit utratit tuto částku. Proto se Whitify setkává se všemi, kteří potřebují změnit svůj úsměv. To je opravdu malý náklad, pokud se podíváme na alternativy.

Whitify cena

Whitify – lékárna, kde se dá koupit

Nákup Whitify je opravdu jednoduchý a jednoduchý. Nepotřebujete žádné lékařské nebo stomatologické konzultace. Samozřejmě není třeba žádný předpis. Stačí najít web výrobce a objednat produkt. Balíček od Whitify bude odeslán okamžitě, a ve skutečnosti by měl být v našem domě připraven k použití v krátké době.