Waist Trainer recenze

Waist Trainer – cena, diskuze, zkušenosti

Vždycky jsem fascinoval ženy s vosí pasem. Od dětství jsem chtěl mít takovou postavu, bohužel jsem ji nikdy přirozeně nevyrovnával. Vždy jsem si ale vzpomněl na tento sen a nakonec jsem s ním chtěl něco udělat. Byl jsem přitahován k této reklamě na trenažéru na opasek pro hubený korzet, o kterém možná někteří z vás již slyšeli. Jedná se o jedinečný přístup k tématům korzetu pomocí netradičních materiálů. Waist Trainer v kombinaci se systematickým fyzickým tréninkem a dieta pomáhá spálit nadbytečné kilos v pasu. Tento korzet funguje dobře pro ženy po těhotenství a pro ty z nás, kteří mají problémy s bolestí zad. Umožňuje vám udržet páteř v správné poloze.

Waist Trainer – Webové stránky výrobce

Waist Trainer recenze

Recenze tohoto výrobku často zdůrazňují kvalitu zpracování. Pasový trenér nemá vnitřní ocelové tyče jako jiné korzety. Je vyrobena z neoprenového materiálu, který nezpůsobuje žádné nepohodlí. Názory převažují, že silueta Waist Trainer vypadá opravdu skvěle. Kromě toho většina žen odnesla alespoň několik dalších kilogramů. Všichni kupující zdůrazňují velmi rychlou přepravu korzetu. Tři řady háků umožňují nastavit tlak. Pokud máme pocit, že korzet je příliš volný, jdeme na další úroveň. Korzet pasu trenér se přizpůsobí naší výšce a šířce pasu.

Waist Trainer cena

Cena Waist Trainer

Propagační cena tohoto korzetu je 69 EUR. Nevím, jak dlouho to bude trvat, takže pokud chcete přesně zaplatit, stojí za to, že objednávku zašlete v krátké době. Vyhodnocuji tuto cenu pozitivně – ženy utrácejí stovky zlotých měsíčně na různé druhy doplňků, které napomáhají spalování tuku nebo na tzv. box stravy. Ve většině případů tyto doplňky nepomáhají, a samotné boxové diety nám to neudělají, zvláště když se nám líbí občerstvení. To je důvod, proč můj názor na 69 euro investovaných do Waist Trainer pasu je dobrá investice. Nezapomeňte, že když dosáhnou našeho cíle, můžeme korzetu dát někomu jinému nebo jej prodat, a tak získat peníze zpět.

Dieta a cvičení podporující Waist Trainer

Někteří z vás budou pravděpodobně chtít vědět, jaká strava jsem udržoval a jaké cvičení jsem dělal. Nejdříve jsem se zaměřil na negativní kalorickou rovnováhu, jedl jsem méně kalorií, než jsem jedl. Co potřebujeme pro kalorií, můžete pro tuto službu zkontrolovat online kalkulačky. . Pokud jste například 1800 kcal za den, Dieter, měli byste sníst až 1500 kalorií, a dokonce menší než 1300. Nejjednodušší způsob, jak snížit tento počet snížením sacharidů: těstoviny, brambory, krupice nebo snídaňových cereálií. Je dobré jíst produkty bohaté na bílkoviny (maso, ryby, bílý sýr, vejce) a zdravé tuky (ořechy, tučné ryby, olivový olej). Z času na čas jsem jedla něco nezdravého, ale obvykle to byl malý bonbón nebo zmrzlina. Vyhýbala jsem se sladkostí, čipům, tyčím a především sladeným nápojům každý den. Často jsou odpovědní za naši nadváhu, protože neovládáme, kolik kalorií dodáváme tělu tímto způsobem. A litr tohoto druhu nápojů má asi 400 kcal, což je průměrné jídlo. Pokud jde o cvičení, na začátku jsem upřednostňoval chůzi a cyklistiku. Po nějaké době, když si všimla, že se můj stav zlepšil, začal jsem běžet.

Waist Trainer koupit

Přehled Waist Trainer

Waist Trainer mi udělal svou práci – obvod v pasu se snížil asi o 10 kg a konečně vypadám, jako bych se vždycky chtěl podívat. Už žádný smutek doprovázet můj dětský sen: vosí pas. Pokud máte podobný cíl, stojí za to vynaložit 69 EUR a ošetřit si korzet Waist Trainer, který nám pomůže odstranit z pasu zbytečný tuk. Jen nezapomeňte: správná strava a trochu pohybu je zásadní! Pokud pravidelně jedeme v naší oblíbené restauraci rychlého občerstvení, neočekávejte postavu štíhlé princezny. Chcete-li něco získat, musíte něco dát od sebe!