SkinVitalis recenze

SkinVitalis- recenze, kosmetika, efekty

Co je SkinVitalis? Jedná se o inovativní přípravek ve formě nočního krému, založený na moderním, jedinečném složení, které bojuje proti všem vráskům za pouhých 28 dní! Každá žena si chce udržet svůj mladý, zdravý vzhled tak dlouho, jak je to možné, a ačkoli některé vrásky dodávají kouzlo – navíc bohužel nejsou žádoucí.
V noci se pokožka intenzivně regeneruje, takže noční krém je v tomto případě velmi dobrým řešením. Díky zlepšení mikrocirkulace se látky obsažené v krému lépe vstřebávají a jejich působení je mnohem efektivnější.

Tvář je vizitkou každého člověka, takže pokud je kůže šedá a suchá, často způsobuje komplexy a nízkou sebeúctu. Unikátní, intenzivní receptura SkinVitalis byla vytvořena pro zlepšení struktury a vzhledu suché a velmi suché pokožky. Účinky jsou viditelné za méně než měsíc, a to vše díky zvýšení úrovně hydratace pokožky, která trvá 24 hodin po aplikaci.
Zlepšení stavu naší kůže začíná již na úrovni dermis – tedy v jeho nejhlubší struktuře. Nejedná se tedy pouze o povrchní účinek. Kromě toho SkinVitalis chrání pokožku před škodlivými účinky ultrafialových paprsků, UVA a UVB.
Účinně blokuje sluneční světlo a neutralizuje volné radikály.

Odkud přesně pocházejí vrásky?

Jednou z jejich hlavních příčin je nedostatečná hydratace. Dokonce i velmi mastná pleť potřebuje denní výživu a hydrataci se speciálně vybranými prostředky. Majitelé mastné pokožky na ni bohužel často zapomínají nebo na to nemají dostatečné znalosti, a tedy – rychlejší tvorba nežádoucích vrásek.
  
Dalším důvodem je použití nekvalitní kosmetiky. Mnoho kosmetiky bohužel obsahuje nekvalitní látky, které pro nás mohou být nebezpečné – jsou to parabeny, ropné produkty a sírany. Blokují tok cenných látek do vrstev epidermis a velmi suchou pokožku, což nakonec vede ke vzniku nešťastných vrásek. Někdy je škoda utrácet větší částku za nadace nebo prášek, ale v tomto případě to opravdu nestojí za to ušetřit, protože tato úspora může mít špatné účinky na stav naší pokožky – a následně urychlit její stárnutí.

Protože dívky jako hnědé a slunce nás ne vždy kazí, často využíváme solárium. Přestože má pokožka krásný, zlatavý odstín, je třeba mít na paměti, že UV záření je nejnebezpečnějším nepřítelem. Blokují produkci přírodního kolagenu a elastinu, suší epidermu a přispívají ke vzniku hlubokých vrásek. Proto stojí za zvážení, zda je skutečně vhodné opalovací lůžko používat tak často …

Jednoduše řečeno, s postupem času se množství hyaluronu v naší kůži bohužel snižuje, a tak se jeho odolnost vůči škodlivým vnějším faktorům významně snižuje

SkinVitalis diskuze


Rozdělení vrásek

Existuje pět různých typů vrásek. Rozdělujeme je na:

Mimické vrásky – jak název napovídá, objevují se v důsledku pohybu svalů obličeje, hlavně pod vlivem emocí. Odkrývají se, např. Když šilháme – tj. Tzv. Vrána nohou, když se mračíme – tzv. Lví vrásku, nebo když se usmíváme nebo dokonce kouříme.

Elastotické vrásky – jejich hlavním viníkem je slunce. Nadměrné vystavení UV záření má za následek ztrátu podpůrného proteinu – elastinu, který dodává pokožce elasticitu. V důsledku toho se stává suchým a tenkým a viditelnější jsou malé rýhy. Objevují se hlavně na tvářích, na krku, nad horním rtem a kolem očí. Obvykle vyjdou kolem 40. Nejlepší způsob, jak se jim vyhnout, je vyhnout se nadměrnému slunci.

Gravitační vrásky – objevují se, když je množství elastinu a kolagenu příliš nízké, tj. Obvykle kolem 50 let. V důsledku toho se kůže stává ochablou a pomalu začíná klesat. Nejlepší příklady jsou hluboké nasolabiální záhyby a vrásky kolem úst a tzv. Křečci, díky kterým je oválný obličej méně výrazný.

Spánkové vrásky – vyskytují se u lidí, kteří rádi spí na břiše nebo na boku. V těchto pozicích zpravidla silně strčíme hlavu do polštáře, což na naší tváři způsobuje nevzhledné záhyby – tzv. spící vrásky. Tento problém může také ovlivnit další části těla – např. Štěpení. Tlak na daném místě způsobí, že se na něm objeví charakteristické svislé čáry. Chcete-li snížit riziko jejich výskytu, je nejlepší jednoduše spát na zádech – ale ne všichni jsou v této poloze pohodlní. V tomto případě stojí za to se postarat o vhodný polštář, který se přizpůsobí tvaru obličeje a je odolný proti deformaci.

Atrofické vrásky – to je rozhodně nejobtížnější typ vrásek. A ačkoli jsou podobné elastotikům, nejsou způsobeny slunečním zářením, ale ztrátou elastinových a kolagenových vláken. Tato vlákna začínají mizet a pokožka se stává suchou a tenčí. V boji proti tomuto typu vrásek je nejdůležitější správná péče o pleť – zejména zvlhčující.
  


Složení produktu

SkinVitalis je založen na vysoce koncentrovaných bylinných esencích, které mají příznivý účinek nejen na kůži, ale také obnovují pokožku a obnovují buněčné membrány.
 

 • Kolagen – přítomný v nejvyšší koncentraci v krému, až 99,5%! Pravděpodobně nemusíte nikomu říkat o úžasných účincích kolagenu. Hluboké vrásky jsou jím „vytlačovány“ zevnitř, takže je pouhým okem méně viditelné. Navíc je 100% absorbován kůží a nezpůsobuje alergie.
 • Kyselina hyaluronová – tato kyselina se přirozeně vyskytuje v pokožce, proto se tak snadno vstřebává. Neutralizuje negativní účinky škodlivého slunečního záření. Jedná se o silnou podporu energie pro pokožku, jejíž regenerační kapacita je již zpomalena, aniž by způsobila vedlejší účinky. Jedna molekula kyseliny přitahuje k sobě až 250 molekul vody.
 • DNA losos – DNA duhového lososa. Jedna z novějších a jedinečných přísad, která zabraňuje transformaci jemných linek na ty hluboké. Používají se také k léčbě jizev a strií a dosahují skvělých výsledků, takže se jedná o vysoce ceněný produkt. Je velmi univerzální a vhodný pro všechny typy pleti, suchý, citlivý i zralý a mastný, a proto je tak ceněn. Jeho DNA je až 95% kompatibilní s lidskou DNA, proto se používá na poškozenou tkáň pokožky k otevření DNA, reaktivaci normálního buněčného růstu a množení.
 • Asijské Pennywort – Jinak Gotu Kola, je rostlina, která byla oceňována po léta v přírodní indické medicíně. Vynucuje tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce. Zvyšuje jeho napětí a pevnost v tahu. Jeho kosmetický účinek byl prokázán také u emulzí pro poškozenou a popraskanou pokožku – procento extraktu již má vyhlazující, čistící a uklidňující účinek. Uklidňuje zánět a má antioxidační účinek. Populární v produktech pro cévní, zralou, citlivou a suchou pokožku.

Krok za krokem aplikace

 • Krok 1 – Odstraňte make-up a očistěte pokožku tonikem nebo krémem, který odpovídá vašemu typu pleti. Osušte obličej suchým hadříkem nebo papírovým ručníkem.
 • Krok 2 – Otřete si obličej kostkou ledu a jemně masírujte prsty kolem očí a úst.
 • Krok 3 – Naneste SkinVitalis na čelo, líce a lícní kosti a kolem výstřihu. Pomalu masírujte pohyby výrobku po celé tváři. Proveďte tuto masáž asi 2-3 minuty.
 • Krok 4 – Proveďte tento postup každý večer, nejlépe ve stejnou dobu, dokud nedosáhnete požadovaných výsledků.

SkinVitalis – cena

Zdravá, omlazená pleť bez vrásek stojí za každou cenu? A vážně, stojí za to být ostražitý a mít oči kolem hlavy, protože na webových stránkách výrobce často najdeme propagační akce. A nejen to, protože dosahuje až 50 procent! Proto stojí za to navštívit stránky často a být aktuální. Na trhu je mnoho krémů proti stárnutí a jejich ceny se opravdu liší. Nenechte se zlákat nízkou konkurenční cenou, protože obvykle ve složení těchto produktů nenajdeme tolik přírodních koncentrovaných ingrediencí jako v SkinVitalis.

Krok za krokem efekty

  
První efekty jsou viditelné po 15 minutách. Kůže je viditelně hladší a zářivější. Tvář získává správnou hydrataci, a tak získává lepší barvu.

Další fáze trvá 14 dní. Tvářový ovál je zřetelně těsný díky aktivní práci kolagenu a elastinu. Hluboké vrásky jsou sníženy až o 54%. K dispozici je téměř úplné odstranění mimických vrásek.

Po 28 dnech je stárnutí kůže zcela potlačeno. Derma je zvlhčena a nasycena přírodním kolagenem a elastinem, takže vrásky nemají právo se objevit. Obrys obličeje se viditelně zlepšuje a pokožka je elastická a pevná jako zdvih.

Jak vidíte, za méně než měsíc můžete očekávat úžasné výsledky bez zásahu plastického chirurga.

Experiment, kterého se zúčastnilo více než 10 000 žen, prokázal mimořádně vysokou účinnost krému SkinVitalis.

 • Až 99% žen se po 28 dnech léčby úplně zbavilo vrásek
 • 77% žen zaznamenalo významné změny již po 8 dnech používání krému
 • 81% si všimlo zlepšení tónů pleti a kontur obličeje po 14 dnech
 • 69% žen se zbavilo otoků a tmavých skvrn na obličeji a krku

Jak objednat SkinVitalis?

Zadání objednávky je velmi jednoduché. Na oficiálních webových stránkách je formulář, ve kterém zadáte své údaje spolu s kontaktním číslem. Po chvíli konzultant zavolá zpět na číslo, které poskytujeme, a nastaví dodací údaje. Jakmile vše zařídíme, zůstává na nás čekat na kurýra, kterému zaplatíme poštovné a produkt použijeme!
 
Věnujte však pozornost místu, kde objednáváme produkt, protože je dostupný na mnoha webových stránkách. Nenavrhujme na webových stránkách příznivou cenu, protože se tam nejčastěji prodávají padělky. Pro jistotu, že kupujeme originál, je nejlepší si jej objednat na webových stránkách výrobce.
 


Znalecký posudek na SkinVitalis

Kosmetolog dospěl k závěru, že moderní regenerační postupy dávají dobré výsledky, ale ve většině případů se vyskytují četné vedlejší účinky, jako je otok, alergické reakce, nahromadění nervů a dokonce i ztráta svalové hmoty v obličeji. Bohužel, jakékoli ošetření, které zasahuje do pokožky obličeje, nese určitá rizika, i když je prováděno vyškoleným profesionálním člověkem. Nikdy nemáme 100% záruku, že nebudeme mít nežádoucí reakci těla.

Proto je podle názoru odborníka mnohem bezpečnější používat stejné složky, i když navenek. V kombinaci s příslušnými komponenty jsou schopny proniknout do hlubokých vrstev epidermis a zevnitř vyhladit vrásky. V průběhu času se pokožka nejen zlepší, ale také začne produkovat kolagen a elastin, které jsou zodpovědné za mladou pleť.

Podle kosmetologa je SkinVitalis jedním z oblíbených omlazovacích přípravků dostupných na trhu – je zcela přírodní, hypoalergenní a dává skvělé výsledky po 3-4 týdnech používání. Není testován na zvířatech, je proto šetrný k životnímu prostředí a ideální pro vegany.

SkinVitalis – recenze

Maria, 55 let

Jako dárek od své dcery jsem dostal SkinVitalis. Abych byl upřímný, nevěřil jsem, že by to pomohlo, ale po týdnu používání byly vrásky méně viditelné. V současné době dokončuji první balení a objednávám další

Ewa, 43 let

Abych byl upřímný, neměl jsem tolik vrásek – byly to hlavně mimické vrásky. Právě jsem dostal povýšení, tak jsem si objednal krém a mohu to upřímně doporučit. Čekání na další povýšení a objednání pro moji matku 🙂


Jana, 36 let

Protože mám velmi suchou pokožku, vždy jsem měl problém s tvorbou pleti. Používal jsem mnoho denních a nočních krémů, ale často jsem byl alergický a bohužel jsem je musel přestat brát. Moje řasa mi babička doporučila tento krém, i když jsem se bála utrácet tolik peněz, nevíte, jestli to stálo za to. Jednou mi přinesla zbytek, abych to zkusila a ve skutečnosti – nedráždila a zvlhčovala docela pěkně … V tuto chvíli používám 3 týdny a je to extra. Vrásky kolem očí se snížily a pleť získala barvu, takže ženy to opravdu stojí za to!


Hanna, 29 let

Mým největším krokem byla tzv. Kuřácká vráska. Mnohokrát jsem se chtěl přihlásit k injekci kyseliny, ale vždy jsem vyhrál strach z jehly a ztratil jsem tento boj 🙁 Odběr krve je moje poslední možnost, natož ošetření obličeje. Nakonec jsem někde náhodou zablikal reklamu Skin vitalis a jednou jsem zjistil, že žiji – možná to pomůže, určitě to nebude bolet. Po necelých třech týdnech se mi vrásky staly tak neviditelnými, že jsem už nemusel krém používat. Přiznávám, že nyní ho používám dvakrát týdně k udržení účinku;)

Podle dotazovaných žen bylo až 9 z 10 z nich 100% spokojeno s výběrem SkinVitalis jako hlavního produktu péče o pleť! 94% evropských žen to dává přednost.

Už se nemusíte starat o svůj vzhled! Pokud se bojíte vize invazivních postupů estetické medicíny a myšlenka na jehly na tváři vás cítí slabá, nic se neztratí.

SkinVitalis cena

Stále více lékařů v oblasti estetické medicíny věří, že klíčem k mladému svěžímu vzhledu nejsou plniva a botox, ale dobrá prevence proti vráskám. Pokud od dnešního dne začnete používat krém SkinVitalis, který přirozeně stimuluje regeneraci pokožky, může vypadat vaše pleť o tucet let mladší, než je uvedeno ve specifikaci. Krém během spánku neustále redukuje vrásky a zabraňuje ochabování pokožky. Důležité je, že při jeho používání budete vypadat přirozeně a zářivě, aniž by došlo k nadměrnému napětí v obličeji, jako v případě některých botoxových ošetření.