cistat recenze

Cistat – lékárna, efekty, recenze, kde koupit

Cystitida je problém, který se nás týká v nejméně vhodnou chvíli. Bohužel, tento typ zánětu močových cest je problém, který se opakuje, pokud není správně léčen. Nevýhodou je extrémně obtížné důkladně vyléčit močový měchýř. I když nyní lze říci, že to bylo obtížné, protože na trh byl uveden jedinečný přípravek Cistat. Jeho popularita se každým dnem zvyšuje a jeho jedinečné vlastnosti blokují růst bakterií kolem našeho močového měchýře. Zkontrolujte, jak to funguje a zda se vyplatí koupit!

Odkud cystitida pochází?

Zejména ženy jsou vystaveny riziku infekcí močových cest, protože mají krátkou močovou trubici. Jeho umístění je velmi příznivé pro snadný vstup bakterií. Bakterie, které napadají močové cesty, patří do skupiny E. Coli a jsou extrémně nebezpečné pro naše zdraví. Pokud se do našeho močového systému dostanou alespoň jednou, budou se opakovat, čímž bude léčba dlouhá a nepohodlná. Je třeba mít na paměti, že nejčastější příčinou bakteriální infekce močového měchýře u žen i mužů je špatná hygiena pohlavních orgánů. Kromě toho může být zánět také způsoben:

 • sex s někým, kdo má tuto infekci;
 • nemoc ledvin;
 • endokrinní poruchy;
 • nedostatek tekutin;
 • používání veřejných toalet;
 • zvětšená prostata u mužů;
 • nesprávné používání vaginální antikoncepce.

Je velmi běžné, že se příznaky cystitidy zhoršují, protože naše imunita pravidelně klesá.

Co je Cistat a jak funguje?

Cystitida je bolestivý stav, který se obvykle léčí antibiotiky. Za účelem uklidnění bolesti a posílení těla stojí za to užívat další doplňky tabletami Cistat. Můžete je také užívat preventivně, abyste zabránili rozvoji další bakteriální infekce. Složky Cistat doslova obklopují podrážděné stěny močových cest a pomáhají odstraňovat nahromaděné bakterie. Pokus o močení při cystitidě je velmi bolestivý, nepohodlný a nepříjemný, ale ne u tablet Cistat. Doplněk stravy má moderní vzorec, který se skládá pouze z přírodních složek. Díky tomu je okamžitá léčba tabletami Cistat zcela bezpečná a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Přípravek Cistat lze určitě kombinovat se zdravou stravou, která ovlivní imunitu celého těla. Funguje téměř okamžitě a přináší úlevu a pohodlí.

cistat cena

Kdo může používat Cistat?

Přípravek Cistat může používat každý, kdo trpí nepříjemným onemocněním cystitidy. Nejvýhodněji se však doporučuje ženám, které jsou tomuto stavu nejvíce vystaveny. Cistat je přípravek, který stojí za to použít k boji proti příznakům, ale také profylakticky, když dostaneme nejvíce infekcí. Cistat je skvělé řešení pro lidi s:

 • neustálá potřeba močení;
 • vaginální výtok;
 • únik moči;
 • bolest v dolní části břicha a zad;
 • bolestivý pocit pálení při močení;
 • svědění genitálií;
 • neobvyklý zápach moči;
 • horečka.

Co obsahuje Cistat?

Cistat je doplněk stravy, jehož složení bylo vyvinuto řadou odborníků. Největší silou přípravku jsou přírodní složky vybrané tak, aby plně využívaly jejich léčivé a analgetické vlastnosti. Je důležité, aby přípravek Cistat nezpůsoboval žádné vedlejší účinky, takže je zcela bezpečný pro lidi všech věkových skupin. Cistat se skládá hlavně z:

 • brusinkový extrakt, který čistí močové cesty od bakterií a zvyšuje jejich odolnost vůči jakýmkoli útokům mikroorganismů. Má protizánětlivé vlastnosti a je zodpovědný za zásobování těla vitamíny A, C a B12, stejně jako zinek, jód, draslík, železo, sodík, hořčík a fosfor. Je to mimořádně účinný antioxidant a čistí tělo od všech toxinů a zánětlivých ložisek, čímž chrání před opakujícími se nemocemi;
 • medvědice, která je zdrojem organických kyselin. Díky jejich přítomnosti je naše tělo odolnější vůči jakýmkoli bakteriálním infekcím. Chrání a obaluje močový měchýř. Má protizánětlivé a analgetické vlastnosti. Oslabuje volné radikály a ničí je. Bearberry podporuje obnovu bakteriální flóry, která byla poškozena infekcí.

Úplný seznam složek je k dispozici na oficiálních stránkách distributora doplňků stravy Cistat.

Cistat – recenze

Největší výhodou doplňku cystitidy Cistat je jeho účinnost. Na internetu a na mnoha sociálních fórech můžeme najít řadu názorů a recenzí o této přípravě. Má kladné stanovisko spotřebitelů i spotřebitelek, zejména díky své rychlé akci a nedostatku vedlejších účinků. Níže jsou moje oblíbené názory na webu.

Sandra, 24 let

Cystitida je problém, který se ke mně vracel každých pár měsíců.” Způsobovalo to velkou bolest a nepohodlí, ale protože jsem se dozvěděl o účincích doplňku Cistat, všechny příznaky nadobro zmizely. Nakonec cítím úlevu a zvládnu to bez bolesti! Doporučuji!

Elena, 32 let

Můj manžel a já jsme šli na víkend do hor. Bohužel jsem seděl na skále a po několika hodinách jsem cítil strašnou bolest v podbřišku. Večer jsem si nemohl ulevit. Bylo mi to velmi nepříjemné. Naštěstí jsem měl v lékárničce Citast, který mě vícekrát zachránil před podobnou situací. Teď to nebylo jiné. Druhý den jsem cítil úlevu. Vřele doporučuji.
cistat diskuze

Cistat – cena

Doplněk stravy Cistat není drahý. Mnoho lidí se obává, že pokud je to tak efektivní, pravděpodobně to stojí desítky zlotých. To není pravda. Díky přírodním ingrediencím je cena přípravku opravdu atraktivní. Velkou výhodou je, že výrobce na svých webových stránkách velmi často nabízí atraktivní akce a sady, které vám umožní koupit několik balení tablet Cistat za ještě atraktivnější cenu. Kromě toho, pokud náš nákup přesáhne částku stanovenou výrobcem – budeme mít zdarma kurýrní doručení až ke dveřím. Je to opravdu pohodlné!