candidol recenze

Candidol – lékárna, cena, diskuze, koupit

Mykóza nohou je problém, s nímž mnoho lidí bojuje. Plísňová infekce nejčastěji postihuje chodidla, mezery mezi prsty a nehty. Toto onemocnění způsobuje četné komplexy a nepohodlí. Mnoho lidí se stydí přiznat, že mají problém s mykózou, a proto nezačínají s léčbou, což je velmi velká chyba. Pokud nechceme navštívit lékaře, můžeme se pokusit zbavit plísní na nohou přírodními prostředky bez lékařského předpisu. Jedním z nich je Candidol, který je na trhu stále populárnější. Co je to za lék a skutečně funguje proti mykóze?

Co je Candidol?

Candidol je jedinečný přípravek ve formě jemného krému, který velmi příjemně obalí naši pokožku, aniž by na jejím povrchu zůstal mastný film. Produkt se důkladně vstřebává do nejhlubších vrstev pokožky a reguluje její pH. Díky tomu přípravek Candidol zabraňuje nepříjemnému zápachu našich nohou a má baktericidní účinek. Produkt se rychle a účinně zbaví i pokročilé mykózy a obnoví krásný vzhled našich nohou a nehtů. Přírodní složení krému je schopno si poradit se všemi druhy hub a bakterií. Při používání krému se nemusíme obávat žádných nežádoucích účinků, protože díky složkám, které jsou stoprocentně odvozeny z přírody – je Candidol zcela bezpečný. Podle četných studií a klinických testů je krém schopen zvládnout mykózu za pouhé dva týdny! Samozřejmě se systematickým používáním. Jak přípravek Candidol působí na pokožku a nehty?

Jak přípravek Candidol působí na pokožku a nehty?

Přípravek Candidol je fungicidní a bakteriostatický. Přichází přímo do buněk hub a zpomaluje růst jejich kolonií. Výhodou oproti jiným lékům tohoto typu je jeho protizánětlivý a antibakteriální účinek, který navíc bojuje proti formám spor. Naše nohy vypadají zdravě a hladce. Z paty mizí praskliny a rány. Kůže se nakonec dokonale zvlhčí a z jejího povrchu zmizí zabarvení. Hydratace způsobí, že naše nohy přestanou svědit. Krém navíc vyživuje nehtovou ploténku a umožňuje jim dýchat a vytváří na jejich povrchu ochrannou bariéru proti plísním. Nehty se postupem času stávají silnými a zdravými.

candidol forum

Co je Candidol?

Účinnost krému je založena na zcela přirozeném složení. Po mnoho let vědci studovali nejlepší přísady, které mají rozsáhlé fungicidní vlastnosti. Nakonec se jim podařilo přijít s dokonalým vzorcem, který nejen bojuje s plísní, ale také chrání naše nohy před opakováním kožního onemocnění. Krém Candidol obsahuje:

  • olej z čajovníku
  • výtažek z kostivalu
  • síra
  • Koloidní stříbro
  • jalovcový olej
  • terpineny

Jak používat Candidol?

Krém Candidol se používá dvakrát denně. Před aplikací byste si ale měli nohy velmi dobře umýt a osušit. Je také důležité nepoužívat stejný ručník. Musí být pokaždé čerstvě umyt, aby se houba nedostala zpět na kůži. Nejlepší je používat přípravek Candidol ráno a večer před spaním. Celá terapie by měla trvat asi 3-4 týdny. První účinky se dostaví po prvním týdnu pravidelného používání.

Candidol – recenze

Na internetu najdete mnoho pozitivních názorů na účinek krému na nohu sportovce Candidol. Bylo by těžké najít něco negativního na produktu s tak jemným, přírodním složením. Ti, kteří dokázali otestovat gel Candidol, se vyjadřují na fórech a tematických fapagech, kde vylévají své emoce a dávají recenze. Podívejme se, co říkají o krému Candidol. Níže je několik vybraných.

Tereza, 48 let

Myslím, že jsem dostal mykózu v obchodě s obuví. Nedávno jsem nenavštívil místa, jako je bazén nebo sauna, takže mám podezření, že někdo s mykózou šel do obchodu s obuví. Bohužel mám sklon k mykóze a čas od času se mi to vrací, takže stačí jemný kontakt s bakterií nebo plísní a moje kůže je již infikována. Naštěstí jsem po poslední době připravil krém Candidol, který jsem si koupil a neměl možnost vyzkoušet. Krém pomohl velmi rychle a úspěšně zvládl infekci. Jsem s ním spokojen, takže ho doporučuji.

Jaroslav, 24 let

Jsem sportovec a hodně trénuji. Každý den jsou moje nohy vystaveny napjatosti v botách, těžkým břemenům a potu. Časté návštěvy tělocvičny a tělocvičny znamenaly, že se mi na patách objevily praskliny a kůže na celých nohou strašně vyschla a nažloutla. Nejprve jsem si myslel, že to byla chyba, že jsem neměl čas starat se o nohy, ale když jsem ucítil ten zápach, uvědomil jsem si, že to byla mykóza. Trenér mi doporučil Candidol, který si rychle poradil s nepříjemným zápachem a časem dokonce pomohl suché pokožce a prasklinám na patách. Vřele doporučuji!

Ludvík, 31 let

Dostal jsem mykózu v bazénu. Hloupá náhoda, protože jsem si zapomněl vzít žabky z domova. Zjistil jsem, že když půjdu jednou naboso, nic se nestane. Bohužel… stalo se. Začal jsem pociťovat nepříjemné svědění a nohy začaly časem páchnout velmi specificky. Bylo to trochu hloupé jít s tím k lékaři, protože nerad ukazuji nohy cizím lidem, tak jsem se rozhodl koupit krém Candidol, protože jsem o něm četl mnoho pozitivních názorů. Příznaky zmizely asi po týdnu pravidelného mazání. Jsem spokojený. Mykóza se doposud nevrátila, takže krém udělal svoji práci. Doporučuji.
Candidol cena

Candidol – cena

Cena krému Candidol je velmi atraktivní, hlavně proto, že se skládá pouze z přírodních složek, které jsou snadno dostupné a levné. Zákazníci jsou velmi spokojeni, protože výrobce na oficiální webové stránce krému velmi často umisťuje velmi atraktivní propagační akce, které umožňují například nákup Candidol v sadě. Web často nabízí možnost bezplatného doručení domů, a proto je celý proces pro naši peněženku mimořádně pohodlný a pohodlný. Jedná se o produkt, do kterého se rozhodně vyplatí investovat při boji proti plísním nohou a nehtů!